Pierwszy letni seans Kina pod Gwiazdami odbył się w piątek, 5 lipca, na placu przed Konińskim Domem Kultury. Koninianie obejrzeli film ,,Niezwykła wędrówka Harolda Fry” w reżyserii Hettie Macdonald. Film jest ekranizacją bestsellera Rachel Joyce. W tytułową rolę Harolda Fry wcielił się Jim Broadbent. Na kolejne spotkanie z kinem w plenerze zapraszamy 19 lipca.


Harold wiedzie życie bez szczególnego celu, dopóki nie dowiaduje się, że jego dawna przyjaciółka Queenie (Linda Bassett) umiera. Wyrusza w wędrówkę przez Anglię, aby się z nią zobaczyć. Podróż Harolda stanowi celebrację życia, która pomaga nam sobie uświadomić, że porażka i strata - tak samo jak sukces i radość - mogą nas ukształtować /opis dystrybutora/

Pokaz filmu przyciągnął wiernych letnim seansom widzów. Dopisała pogoda, dobre humory i oczywiście komary. Na gości Kina pod Gwiazdami czekał także popcorn.


Kolejne spotkanie z wakacyjnym kinem pod gwiazdami odbędzie się 19 lipca. Wspólnie obejrzymy film ,,Miłość po sąsiedzku” w reżyserii Johna Patricka Shanleya. Widzimy się o godz. 21.30.
26 lipca zapraszamy na pokaz filmu ,, Miłość, ślub i inne nieszczęścia”. Początek o godz. 21.30.

 

 

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK