Takiej zabawy to jeszcze u nas nie było. Wielkanocna odsłona Dzieciaków w Centrum była kolorowa i wesoła. Wszystko za przyczyną Zająca Maxa.

- Ekipa Dzieciaków w Centrum wie jak dobrze się bawić – mówią instruktorzy, prowadzący warsztaty filmowe. I mają rację, wystarczy rzucić radosne hasło, a na każdej buźce pojawia się uśmiech i ochota na figle.

Sobotnie (9 kwietnia) spotkanie dzieciaków rozpoczął w Kinie Centrum film ,,Zając Max. Misja pisanka”. Tym razem Zając Max, dołączył do Zajęczej Akademii i rozpoczął trening Mistrza. Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi zmuszony był do odkrycia super moce, które pozwoliły mu chronić Wielkanoc.
I właśnie przygody Maxa stały się inspiracją dla młodych widzów. Podczas warsztatów filmowych stworzyli własną Akademię, pisanki oraz moc kolorowych ozdób. Dzięki zajęciom sportowym i tanecznym nauczyły się ponadto jak chronić swoje ,,wielkanocne ozdoby”.

Na zakończenia warsztatów młodzi widzowie wspólnie ,,rozbili” wielkanocną piniatę.

W czasie gdy młodzi widzowie bawili się na wielkanocnych warsztatach filmowych, ich opiekunowie obejrzeli film ,, Agent specjalny: Misja Afryka”. Francuska komedię wyreżyserował Nicolas Bedos.
Kolejna odsłona Dzieciaków w Centrum już 7 maja. Młodych widzów zapraszamy na animację  ,,Igrzyska zwierzaków”, rodziców natomiast na komedię ,,Rodzinna zamiana ciał”.

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK