W X Ogólnopolskich Konfrontacjach Różnych Form w Kutnie nagrodę zdobyła Iza Kucal ze Studia Tańca Fart. W Ogólnopolskim Turnieju Tańca Break Dance w Krobi II miejsce zajęli Marcin Pęgowski i Miłosz Świerczyński z Body and Soul, a w Kielcach Formacja Disco Dance Fuks – stanęła na podium. Wszystkie trzy konkursy odbyły się w niedzielę, 22 kwietnia 2007.

Oprócz Izy Kucal, która zaprezentowała się w choreografii „Kwiatek”, wystąpiły również inne dzieci z Fartu. Pokazały dwa układy: „Matrix” i „Hip hop”. Zatańczyły też dwie solistki Daria Kuszyńska („Marzenie”) i Paulina Kubacka („Studnia”). Ich instruktorką jest Justyna Szczap. Nie gorzej poradziła sobie grupa Body and Soul, którą prowadzi Grzegorz Ambroziak. W konkursie breakdance, popping i hip hop o Puchar Burmistrza Krobii w kategorii do 18 lat II miejsce zajęli wspomniani b’boye (2vs.2), a do półfinału dostał się Krystian Gawrysiak (1vs.1).
Formacja Disco Dance Fuks Jacka Szczpankiewicza wzięła udział w Mistrzostwach Polski Disco Dance w Kielcach. Były to równocześnie eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata. W kategorii seniorów pow. 15 lat solo chłopców (pierwszy rok w tej kategorii) 3 miejsce zdobył Przemysław Grzelak. Tancerz może tym samym reprezentować nas w zawodach europejskich i światowych. Świetnie zaprezentował się debiutujący duet Patrycja Przykaza i Przemysław Grzelak, który został sklasyfikowany na 15/44 miejscu.
W solo dziewcząt 30/75 uczestniczek była Agnieszka Łapaj, a na 38 miejscu znalazła się Adrianna Małecka. W gronie 28 mini formacji, 15 lokatę uzyskała mini formacja FUKS A.
Wszyscy oprócz Adrianny debiutowali w tej kategorii tanecznej.